Endermologia to nieinwazyjna technologia redukcji cellulitu, jaki niejednokrotnie okazuje się poprzez wgłębienia na skórze, momentami może przypominać kształtem ser – twaróg, chociażby u osób szczupłych. Endermologia była pierwszą ustaloną kuracją powodującą przejściową obniżkę cellulitu. Zabiegi robi się za pomocą narzędzia do masażu złożonego z dwóch rolek oraz delikatnie funkcjonującego układu ssącego. W efekcie funkcjonowania tego narzędzia tkanka się napina oraz doprowadza do redukcji cellulitu.
Endermologia – na czym polega?
Często znane są dobre rezultaty masażu na formę skóry. Taki zabieg nie jedynie ujędrnia, lecz także polepsza ukrwienie oraz pobudza mechanizmy metaboliczne występujące w komórkach. (https://cmeik.pl/portfolio-item/endermologia-alliance-lpg/) W tenże sposób usprawnia wypalanie tkanki tłuszczowej. Dużą efektywnością charakteryzuje się tutaj endermologia, więc masaż podciśnieniowy. Przeprowadzany jest przy pomocy specjalistycznych głowic sterowanych komputerowo. Aktywne działanie zawdzięcza specjalistycznym rolkom oraz komorze ssącej, dzięki jakim oddziałuje na głębokie powłoki skóry.
Jak wygląda zabieg endermologii?
Klientka ubiera się w indywidualny kombinezon, jaki dochodzi do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bliskiego kontaktu ze skórą. Masaż jest przeprowadzany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, jaka składa się z dwóch mobilnych, niezależnie działających rolek i komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, pomiędzy rolki jest wchłonięty fałd skórny oraz jest kręcony od wewnątrz oraz na zewnątrz – w tenże sposób zabieg wpływa na głębokie powłoki skóry, natomiast tkanka jest pobudzana do odnowy. Siłę masażu zależy od części ciała.
Szukasz torebki? Sprawdź na https://www.lejdi.pl/k16,torebki.html
Endermologia – rezultaty po zabiegu
Najistotniejszym rezultatem endermologii jest zauważalna obniżka cellulitu dzięki obniżeniu tkanki tłuszczowej. Zaraz po paru zabiegach można pochwalić się dużym obniżeniem obwodów konkretnych partii ciała. Przy systematycznym poddawaniu się masażowi mechanicznemu nawierzchnia tkanki podskórnej jest wyrównywana. Endermologię można także zastosować do masażu twarzy, dekoltu, szyi.
Przy współpracy: https://cmeik.pl/