Efektywne Hifu

Hifu to doskonałe odmładzanie. Bardzo obecnie modne i często stosowane. To Hifu sprawdza się idealnie. Co oznacza nazwa? Jest to skrót z języka angielskiego, pochodzący od słów high-intensity focused ultrasound, czyli wiązkę fal dźwiękowych mających bardzo duży zasięg. Ultradźwięki są skupiane na jednym miejscu ciała. Prowadzą do odbudowy i regeneracji tkanek, które najpierw są uszkadzane przez fale ultradźwiękowe. Panie chętnie korzystają z tego zabiegu, ponieważ szybko widzą jego doskonałe efekty. I nic w tym dziwnego. Zabieg jest bardzo skuteczny, a jego pełne efekty widać po 90 dniach, gdy nastąpi pełna regeneracja. Pierwsze efekty widać jednak po jednym lub dwóch dniach. Wówczas wytwarza się nowy kolagen. Lifting skóry twarzy oraz szyi to efekt działania Hifu.

Hifu usuwa tłuszcz

Wystarczy wykonać go na brzuchu, talii, pośladkach, piersiach, kolanach, udach oraz ramionach. Sylwetka jest modelowana, korygowane są rozstępy, blizny oraz przebarwienia. Co więcej zabieg ten pozwala zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej i wyszczuplić osobę mu poddaną. Hifu (https://drparadowska.pl/zabiegi/sonoqueen-hifu-niechirurgiczny-lifting-twarzy-i-ciala/) pomaga paniom, których skóra stała się zwiotczała – może to nastąpić po porodzie lub utracie dużej masy ciała. 

Zabieg nie jest dla każdego

Nie mogą poddać się takiemu zabiegowi osoby cierpiący na chorobę nowotworową, choroby serca, skóry, dermatozę, rany, padaczkę, cukrzycę, choroby neurologiczne. Nie jest to zabieg dla osób z rozrusznikami serca. 

Zabieg nie jest tani

Lifting twarzy metodą Hifu kosztuje od 1500 do 3500 złotych. Znacznie drożej płaci się za modelowanie brzucha, pleców czy ud. Zazwyczaj jeden zabieg wystarczy i nie trzeba przeprowadzać więcej powtórek. Czasami jednak przyda się drugi zabieg. Ważne, aby zabieg wykonali eksperci, znający dobrze urządzenie, które obsługują i dbający o klientki, ich zadowolenie oraz nie narażający je na żadne konsekwencje. Znajomość technologii oraz anatomii człowieka jest bardzo ważna, bez niej nie da się wykonać zabiegów skutecznie i w sposób nie niosący ryzyka. Jest to bardzo ważne – profesjonalizm osoby wykonującej taki zabieg oraz dobry sprzęt dają doskonały efekt. 

https://drparadowska.pl/