Manicure na świąteczny czas

Twoje paznokcie dawno nie wydziały odzywki i są zniszczone i łamliwe. Teraz możesz zadbać o nie w szczególny sposób. Poprawi to ich kondycję i sprawi że będą prezentował się wspaniale.

Fiberglass

Fiberglass to metoda, która nawet przy bardzo krótkich paznokciach pozwala je ładnie wydłużyć. Wystarczy, że sięgają do opuszka palca. Paznokieć przedłużony dzięki jedwabnym cząstkom i utrwalaczu prezentuje się świetnie i naturalnie. Co najważniejsze jest wzmocniony, a metoda nie powoduje niszczenia płytki paznokcia. Nawet, kiedy będziesz musiała powtórzyć zabieg, to twoje paznokcie będą już w lepszej kondycji i mniej łamliwe. Jest to metoda, która utrzymuje się dłużej niż popularna hybrydowa, która wzmacnia ale nie wydłuża paznokcia. Po wykonaniu przedłużenia metodą fiberglass paznokieć prezentuje się naturalnie, jest wzmocniony i przedłużony i można go malować na dowolne kolory. Nałożone jedwabne cząstki ucięte na odpowiednią długość i kształt paznokcia, pokrywa się resiną i po nałożeniu, spryskuje aktywatorem, co wzmacnia i spaja płytkę paznokcia z jedwabiem.

telefon

Metoda dobra na kruche paznokcie

Stylizacja paznokci metodą fiberglass pozwala na malowanie paznokci na dowolne kolory. Po zmyciu lakieru płytka paznokcia nadal jest wzmocniona, a efekt utrzymuje się 1-1,5 miesiąca. Warto jednak zainwestować w tą metodę zwłaszcza, jeśli ma się kruche i łamliwe paznokcie. Podaruj sobie na święta zabieg przedłużania paznokci metodą fiberglass i nie martw się już o kolejny złamany paznokieć i przez to konieczność piłowania wszystkich do określonej długości.