Skórzane paski – czy są modne?

Na szczęście na razie nic nie zapowiada triumfalnego powrotu mody na „krok przy kolanie” i widoku spodni z ledwością zakrywających bieliznę noszącego je delikwenta, smętnie zwisających i niebezpiecznie grawitujących ku dołowi. Na szczęście dotyczy to również parcianych, kolorowych pasków do spodni, które próbowały dodać szyku noszącym je mężczyznom – niestety, gdyby panowie ci spróbowali zapytać kobiety, jakie spodnie i paski preferują u przedstawicieli płci zwyczajowo nazywanej brzydszą, zwykle usłyszeli by, ze mężczyzna najlepiej wygląda w jeansach, poskromionych skórzanym paskiem.

Skórzane paski do zegarków

watch

Zawsze modne – obecnie także większość smartwatchy i smartbandów ma akcesoryjne dodatki w postaci skórzanej galanterii. Dotyczy to nie tylko marek tradycyjnie uważanych za kosztowne, ale także tych, które upowszechniają nową technologię na masową skalę, jak choćby Xiaomi Smartband.

Skórzane obuwie

shoes

Kiedyś kojarzone z eleganckimi trzewikami, dziś dostępne niemal w każdym fasonie. Polecamy zwłaszcza modele, które łączą podeszwę miejskiego obuwia z bardziej wytworną górą, nierzadko w fantazyjnym kolorze czy wzorze. Skórzane obuwie zawsze było synonimem modnego i dbającego o swój wygląd mężczyzny – nic nie wskazuje na to, by ten stereotyp miał ulec zmianie.

Przy współpracy z http://www.sklep.manufakturadragon.pl/.